Na początku przygody z siłownią pierwsze efekty ćwiczeń można dostrzec już po krótkim okresie, nawet po miesiącu. Ciało zaczyna nabierać kształtów co automatycznie motywuje nas do dalszej pracy. Po kolejnym miesiącu mięśnie są delikatnie zarysowane, a po pół roku uzyskujemy już wyraźne efekty. Dzięki tak szybkim efektom pracy wydaje nam się, że nigdy nie przestaniemy rosnąć i za kolejne pół roku będziemy nowym Ronnie Colemanem. Jednak w przypadku każdego ćwiczącego na siłowni musi nadejść taki moment, w którym stanie w miejscu i jego mięśnie przestaną się rozwijać. Taki moment nazywany jest stagnacją. Co zatem zrobić, aby ruszyć z miejsca? Pomóc w tym mogą np. zmiana treningu oraz suplementacja, np. Turanabolem. Pomaga on zdobyć parę kilogramów wysokiej jakości masy mięśniowej.

Dawkowanie

Turanabol wydaje się być godnym rozważenia środkiem na pierwszy cykl ze środkami tego typu. Na początku optymalną dawką powinno być 40-50 miligramów dziennie w przypadku mężczyzn. Kobiety nie powinny przyjmować dawki większej niż 20 miligramów dziennie. Cykl powinien trwać od sześciu do ośmiu tygodni. Czterotygodniowe cykle mogą okazać się zbyt krótkie, aby zbudować mięśnie. Zaleca się stosowanie Turanabolu razem z takimi suplementami jak Clenbuterol lub Anavar. Podczas stosowania Turanabolu warto również spożywać Novaldex lub Clomid, ponieważ mają one właściwości regenerujące organizm.

Zalety

Turanabol, inaczej mówiąc Chlorodehydromethyltestosterone pomaga wypracować dobrej jakości masę mięśniową. Nazwa tego środka jest długa jak lista jego zalet. Poza wcześniej wspomnianą zaletą dotyczącą zdobycia masy mięśniowej w szybkim tempie, pomaga uniknąć nadmiaru wody. Nie sprawia, że „puchniemy” jak w przypadku Metanabolu. Nie występuje również nadciśnienie, a jeżeli już to niezwykle rzadko. Nie powinniśmy odnotować zmian skórnych takich jak krosty na twarzy. Nie występują problemy z erekcją lub potencją co często zdarza się podczas stosowania podobnych środków. Co istotne, podwyższona agresja nie jest zauważalna. Osoby stosujące Turanabol nie narzekają również na problemy z wątrobą. Główną zaletą Turanabolu jest bardzo duży wzrost siły, co znacznie ułatwia pokonywanie kolejnych indywidualnych  rekordów w wyciskaniu. Jest to zatem godny uwagi środek dla osób, które chcą w szybkim tempie zbudować masę mięśniową oraz podwyższyć wytrzymałość mięśni.

Źródło: https://najlepszekoksy.com/