Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2010 roku i od tej pory rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc   szpitalom, klinikom, gabinetom i wszelkim jednostkom medycznym jak i pacjentom oraz osobom prywatnym. Co rok poszerzamy nasza ofertę handlową, szukając dla klientów nowych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszelkie nawet wygórowane oczekiwania. Kooperujemy z setkami firm, nie tylko polskimi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w światowe nowinki w branży medycznej.  Setki konstruktorów i inżynierów z całego świata silnie pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty cenowej. Mamy niezwykle zgrany oraz pragnący stałego rozwoju zespół handlowców i wsparcia sprzedaży. Dzięki wielu szkoleniom posiadamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć   klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientom indywidualnym sprzęt oraz aparaturę medyczną zważając na indywidualne potrzeby Klienta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Świetnie wiemy, że nie zawsze najdroższe rozwiązanie jest najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez lata na rynku krajowym wykonaliśmy tysiące rozmów z klientami, toteż nasz zespół pracowników może nosić miano specjalistów pod każdym kątem.

Poznaj cennik sprzętu medycznego w EURO-MEDICAL

Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zachęcamy do współpracy. Potrafimy doradzić klientowi korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc mieć przy zakupie  doradcę, który będzie rozumiał twoje oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.  Przez lata pracy wprowadziliśmy na krajowy rynek wiele marek sprzętu medycznego, tysiące łóżek medycznych, szafek dla pacjenta , wózków do przewozu chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków wielofunkcyjnych i innych sprzętów. A także niezliczone ilości aparatury medycznej, między innymi monitorów pacjenta, aparatów EKG, pulsoksymetrów, kardiotokografów i wiele,  wiele innych. Dziękujemy Państwu za zaufanie przez lata. Chcemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę cenową, szukać nowinek, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę firmową.

Zlokalizowani jesteśmy na południu kraju, posiadamy stosunkowo duży magazyn, co pozwala nam na utrzymanie sporych ilości sprzętu medycznego i aparatury, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji Państwa zamówień, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji.  Jak wiemy termin wykonania jest istotnym czynnikiem jeżeli chodzi o wybór sprzętu czy aparatury przez klientów.  Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy też poprzez stronę www, umieściliśmy na niej chat- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt na żywo.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.