Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów olejków i środków zapachowych. Wpływają one na zapach i smak palonego papierosa. Od momentu akcyzy nałożonej na aromatyzowane papierosy, producenci z zaaranżowaniem poszukiwali korzystnej dla klientów alternatywy. Aromaty do tytoniu wyróżnia praktyczna prostota użytkowania, różnorodność smakowa i jeszcze szybsze działanie. Palacze mają teraz możliwość wybrania prawie każdej nuty zapachowej czy smakowej.

Aromaty do tytoniu – co warto wiedzieć?

Coraz częściej są wybierane zwłaszcza przez młodych użytkowników wyrobów tytoniowych. Zmieniają i wzbogacają smak palonego papierosa. Pozwalają pozbyć się uczucia nieprzyjemnego ciężkiego zapachu dymu tytoniowego. Warto zaznaczyć, że aromaty do tytoniu nie nadają się do e-papierosów. Niemniej, ich użytkowanie jest szybkie i proste – przed paleniem papierosa spryskuje się liście tytoniu aromatem. Liście potrzebują chwili, by przesiąknąć substancją. Wystarczy niewielka ilość płynu, żeby wzbogacić smak tytoniu. Zwykle potrzeba na to ok. dwóch godzin. Potem można już tylko czerpać satysfakcję z szybko wyczuwalnego smaku i długo utrzymującego się zapachu.

Najczęściej wybierane aromaty do tytoniu

Nie sposób kwestionować potrzeb klientów, które zdecydowanie wskazują na owocowe smaki aromatów do tytoniu. Dominują cytrusy, ale producenci starają się, by każdy palacz znalazł coś dla siebie. Malinowe, jagodowe lub truskawkowe propozycje mogą stanowić konkurencję dla tych bardziej tradycyjnych odcieni aromatów do tytoniu o smaku zielonej herbaty czy trawy cytrynowej. Z półek szybko znikają także produkty o smaku kokosa, ananasa i arbuza.

Aromaty do tytoniu zazwyczaj dostępne są w 40 ml lub 80 ml opakowaniach. Można także mieszać ze sobą kilka smaków, co pozwala na stworzenie dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oryginalnego smaku.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.