F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: [email protected]

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę to zapraszamy na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych klientów. Nasz sprzęt służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Wiodącym naszym produktem , który oferujemy są kardiomonitory.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to standardowe urządzenia wykorzystywane przez pracowników służby zdrowia do oceny stanu zdrowia pacjentów. Standardowo kardiomonitor rejestruje: NIBP, puls, Spo2, temp, częstość oddechów. W szczególności ich podstawowe zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas przebiegu zabiegów jak również operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji i pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej terapii ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki społecznej. Dostępne są na rynku również przenośne monitory pacjenta, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych wielkościach, rozdzielczościach oraz z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Zobacz pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.