Strona głównaZdrowieKiedy endermologia LPG przynosi najlepsze efekty?

Kiedy endermologia LPG przynosi najlepsze efekty?

ENDERMOLOGIA LPG – DLA KOGO MASAŻ ODCHUDZAJĄCY POD CIŚNIENIEM BĘDZIE NAJLEPSZY?

Endermologia LPG jest zabiegiem mającym bardzo szerokie działanie, nie tylko odchudzające, ale także odmładzające, ujędrniające, modelujące, jak i terapeutyczne. Endermologia LPG to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry.

Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Najbardziej spektakularne efekty pozabiegowe osiągną te osoby, które zdecydują się na zabieg endermologii LPG w celu redukcji cellulitu, wyszczuplenia czy wymodelowania sylwetki. Na tym obszarze skuteczność endermologii LPG została już wielokrotnie potwierdzona. Jeżeli zmagamy się w miejscowo nagromadzonym tłuszczem czy cellulitem, to taki zabieg jak najbardziej zadziała na naszą korzyść. Równie skutecznie endermologia działa w przypadku chęci poprawienia elastyczności skóry np. twarzy. Zabieg pobudza produkcję włókien kolagenowych, więc stymuluje odnowę biologiczną skóry. Nieco rzadziej, ale równie skutecznie endermologia wykorzystywana jest jako zabieg terapeutyczny – służący do leczenia bólów mięśniowych, kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

 

ENDERMOLOGIA LPG – KIEDY LEPIEJ Z NIEJ NIE KORZYSTAĆ?

Praktycznie jak każdy zabieg dostępny na Polskim rynku i endermologia LPG ma swoje przeciwwskazania. Endermologii LPG nie należy wykonywać, gdy u pacjenta występują naczyniaki, żylaki, zapalenie żył, przepuklina, uszkodzenia skóry, nowotwór lub gdy pacjent przyjmuje leki na krzepliwość krwi. Wykonywania zabiegów nie zaleca się w trakcie ciąży oraz bezpośrednio po niej. Masaż endermologii LPG można wykonać z pominięciem newralgicznych partii ciała, gdy występują implanty, blizny ze stanem zapalanym, kolczyki, pieprzyki, guzki czy tłuszczaki. Salon kosmetyczny Klinika Piękna Białystok przeprowadza zabieg endermologii LPG na wysokim poziomie, dlatego specjaliści zweryfikują wpierw czy pacjent nadaje się do zabiegu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne