Strona głównaUncategorizedKrzesełka przyschodowe dla niepełnosprawnych

Krzesełka przyschodowe dla niepełnosprawnych

Inwestycja w krzesełko przychodowe dla niepełnosprawnych jest to świetny sposób na likwidowanie barier architektonicznych utrudniających funkcjonowanie dużej części społeczeństwa. Jest to rodzaj udogodnienia, które ma na celu ułatwić funkcjonowanie między innymi osobą poruszającym się przy użyciu wózka inwalidzkiego. Jednakże jest to urządzenie, które bardzo dobrze sprawdzi się także w przypadku osób starszych, którym wchodzenie po schodkach sprawia znaczne trudności. 

Czym charakteryzują się krzesełka przyschodowe?

Dzięki małym gabarytom i łatwości montażu krzeseł przyschodowych, produkt ten można być zamontowany w wąskich przestrzeniach. W porównaniu z drogimi i zajmującymi dużo miejsca windami dla osób o ograniczonej mobilności, krzesełka przyschodowe dla osób niepełnosprawnych wydają się atrakcyjną alternatywą. Kolejną zaletą, jest fakt, że krzesła przyschodowe są bardzo ciche, dzięki czemu nie utrudniają funkcjonowania innym ludziom znajdującym się w otoczeniu urządzenia.

Podsumowując, jakie argumenty przemawiają za tym rozwiązaniem?

  • Zwiększa komfort codziennego funkcjonowania osób z ograniczeniem manualnym
  • Likwiduje bariery architektoniczne w każdego rodzaju budynku
  • Cicha praca urządzenia
  • Korzystna cena
  • Produkt zajmuje mało miejsca
  • Możliwość montażu na klatkach schodowych o różnej formie
  • Łatwy montaż
  • Instalacja nie uszkadza konstrukcji schodów

Sposób montażu

Krzesełka przyschodowe występują w dwóch różnych formach. Możemy zainwestować w konstrukcje dostosowaną na tor prosty, ale także na tor krzywolinijny. Oznacza to, że istnieje możliwość montażu na schodach prostych jak i krętych.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż instalacja krzesła przyschodowego nie powoduje szkód, ponieważ montaże odbywa się bez żadnych ingerencji w konstrukcje schodów. Jest to bardzo duży atut krzesełek przyschodowych, ponieważ dzięki temu prace instalacyjne zostają zdecydowanie ograniczone do minimum, co zmniejsza koszty inwestycji.

Więcej na temat krzesełek przychodowych można przeczytać na https://www.prolifter.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne