Strona głównaUncategorizedLaser frakcyjny CO2 - pozbądź się niedoskonałości skóry

Laser frakcyjny CO2 – pozbądź się niedoskonałości skóry

Wiele czynników wpływa na stan naszej skóry – wiek, temperatura, zanieczyszczenia, używki czy choroby. Pod ich wpływem, skóra traci jędrność, elastyczność, zmienia odcień lub teksturę. Jednak nie są to zmiany nieodwracalne, istnieją bowiem metody redukujące niedoskonałości skóry szybko i skutecznie. Jedną z nich jest innowacyjny zabieg wykonywany za pomocą lasera frakcyjnego CO2.

Na czym polega zabieg?

Laser frakcyjny CO2 to nowoczesne urządzenie wykorzystywane do likwidacji wszelkiego rodzaju zmian skórnych, wywołanych działaniem różnych czynników, a także regeneracji i odmłodzenia skóry. Zabieg polega na miejscowym, w pełni kontrolowanym uszkodzeniu skóry, które prowadzi do pełnej naprawy niedoskonałości. Laser wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, pozostawiając między otworami tzw. pomosty nienaruszonej skóry – po zabiegu nie występują widoczne rany, dlatego proces regeneracji postępuje bardzo szybko, a efekty widać niemal od razu.

Laser frakcyjny CO2 – wskazania do wykonania zabiegu

Wśród najczęstszych wskazań możemy wymienić:

  • Zwiotczałą skórę w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, biustu i brzucha
  • Zmarszczki i wiotką skórę wokół oczu i ust
  • Głębokie zmarszczki twarzy
  • Przebarwienia i niejednolity odcień skóry
  • Blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, powypadkowe i potrądzikowe
  • Rozstępy i cellulit

Gdzie wykonać zabieg?

Choć zabieg nie jest obciążony ryzykiem powikłań i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, bezwzględnie należy pamiętać, że jego wykonanie można powierzyć tylko specjalistom z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Brak wiedzy i doświadczenia u osoby wykonującej zabieg może prowadzić do zakażeń bakteryjnych lub wirusowych, infekcji, a także pojawienia się bliznowców lub blizn zanikowych.

Jeśli szukasz sprawdzonej kliniki do wykonania zabiegu, poznaj ofertę PURE AESTHETIC Medycyna Estetyczna – laser frakcyjny Lublin.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne