Strona głównaSportBonusy bukmacherskie – które wybrać? Jak z nich korzystać?

Bonusy bukmacherskie – które wybrać? Jak z nich korzystać?

Polscy bukmacherzy traktują bonusy jako inwestycje, aby ,,sterować” swoimi klientami w tym kierunku, aby uczynili to, co bukmacher chce osiągnąć. Zazwyczaj jednak, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Bądź też chodzi o obstawianie zakładów bukmacherskich. Które bonusy od bukmachera powinniśmy więc wykorzystać?

Bonusy, które możemy znaleźć przy aplikacjach mobilnych

Większość bukmacherów w dzisiejszych czasach ma własne aplikacje mobilne, dzięki którym również możemy obstawiać mecze, śledzić wyniki i tym podobne, ale aby zachęcić nowych graczy do korzystania z aplikacji, bukmacherzy najczęściej przygotowują bonusy na start (wiecie, taki lep na nowych graczy). Jednym z przykładów jest tutaj bukmacher STS, który oferuje freebet bukmacherski na pierwszy zakład naszego nowego typera. Pamiętajmy również o tym, że gra u bukmachera nie jest prostym przedsięwzięciem już na starcie, dlatego też zniechęcanie się do niej po kilku nieudanych typach nie jest mądre, chociaż z drugiej strony, jeśli nie chcemy przegrywać naszych pieniędzy, to powinniśmy sobie odpuścić gry losowe. Może i te słowa brzmią ostro, ale taka jest prawda, gry losowe to przegrywanie i okazyjne wygrywanie pieniędzy.

A co z bonusami dla stałych graczy?

,,Ale przecież temat przewodni jest dla nowych graczy zakładów bukmacherskich dlaczego piszecie o stałych graczach bla bla bla.” To bardzo proste, przecież jeśli zostaniecie na dłużej, to wy też będziecie chcieli wciąż otrzymywać bonusy, prawda? Oczywiście, każdy bukmacher który chce utrzymać przy sobie swoich graczy, musi mieć oferty bonusowe właśnie dla nich. Bonusy przychodzą zazwyczaj w różnych formach. Część z nich to tak zwane ,,ogólniaki”, o których nasz bukmacher informuje nas na swojej stronie i z których może skorzystać każdy gracz, przykładem są promocje takie jak „Totolotek tnie podatek”. Od czasu do czasu freebety na zakłady bukmacherskie bez wpłaty pojawiają się również w ofercie dla stałych graczy. Najczęściej wygląda to w ten sposób, że gracz otrzymuje wiadomość od firmy bukmacherskiej, mówiącą że czeka na niego darmowy zakład na konkretne wydarzenie sportowe, na przykład na eliminacje ekstraklasy. Jeżeli kupon okaże się przegrany, nasz typer nie traci swoich środków. Szczegóły takich promocji zawsze są opisane regulaminach każdego bukmachera który prowadzi takie promocje. Pamiętajcie o tym, aby zawsze czytać regulamin tych bonusów!

Bonusy dla nowych graczy

Dla nowych graczy zakładów bukmacherskich zawsze czeka szereg ciekawych promocji, zanim więc założymy konto, to możemy przebierać w ofertach zakładów bukmacherskich. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych od bukmacherów są przeróżne, dlatego zawsze starajmy się dobierać taki bonus, który będzie dla nas odpowiedni i nie bójmy się z nich korzystać, nikt nam przecież za to głowy nie urwie, prawda?

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne