Strona głównaUncategorizedDlaczego klienci lubią zamawiać wizytę w salonie beauty online?

Dlaczego klienci lubią zamawiać wizytę w salonie beauty online?

Zamawianie wizyty w salonie za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej już od dłuższego czasu nie jest ciekawą nowinki technologiczną, lecz czymś co stało się bardzo popularne i lubiane przez klientów salonów health and beauty. W niniejszym artykule przedstawiamy, dlaczego coraz więcej osób lubi korzystać z takiej formy umawiania wizyt.

Wygoda i oszczędność czasu

Gdyby zapytać grupy osób, która korzysta z dokonywania rezerwacji online co cenią sobie najbardziej to z całą pewnością nie zabrakło by odpowiedzi wskazujących na wygodę. Rezerwacja online może być dokonana z dowolnego miejsca i do tego o dowolnej porze dnia i nocy. Nie trzeba dzwonić do kilku salonów z pytaniem o wolny termin, gdyż wystarczy spojrzeć w wygodny wirtualny kalendarz i od razu wiadomo czy dany salon ma wolny termin czy też nie. Poza tym – czy dzwonienie można nazwać wygodnym sposobem na umówienie terminu? Większości z nas rozmowa telefoniczna kojarzy się z pewnym małym, ale jednak stresem. Dokonanie rejestracji za pomocą kilku kliknięć bez potrzeby angażowania się w rozmowy telefoniczne jest bez dwóch zdań dużo bardziej wygodne.

Przypomnienia o umówionej wizycie

Klienci lubią otrzymywać przypomnienia o umówionej wizycie. Kojarzy się to z dużym profesjonalizmem i z tym, że salon beauty dba o swoich klientów. Poza tym, nie da się ukryć, że każdemu z nas może zdarzyć się po prostu zapomnienie o umówionej wizycie. W takich przypadkach skromny sms lub email z przypomnieniem jest bardzo cennym ułatwieniem.

Promocje typu happy hours

Wiele salonów z branży health and beauty wykorzystuje kalendarz online do organizowania promocji dla swoich klientów. Zazwyczaj są to promocje typu tanie wtorki lub happy hours. Klienci bardzo przychylnym okiem patrzą na tego typu akcje promocyjne. Nawet jeśli jest to niewielka promocja to jednak jest bardzo dobrze odbierana wizerunkowo i klienci podkreślają, że tego typu promocje są bardzo mile widziane.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne