Strona głównaOdżywianieWitariada 2022 co to za wydarzenie?

Witariada 2022 co to za wydarzenie?

Witariada 2022 to wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć jeśli jesteś fanem witarianizmu i zdrowego stylu życia. Już dzisiaj zarezerwuj czas od 14 do 17 lipca by cieszyć się niesamowitą atmosferą tego wydarzenia. Witariada 2022 to trzecia edycja największego festiwalu dla miłośników zdrowego żywienia i stylu życia w Polsce. Z roku na rok skupia wokół sienie coraz więcej osób. To czas, w którym dowiesz się więcej o zdrowym stylu życia i naturalnym odżywianiu. W poniższym artykule dowiesz się więcej na temat tego niezwykłego wydarzenia.

Dla kogo jest festiwal Witariada 2022?

To festiwal dla osób, które są miłośnikami zdrowego stylu życia i odżywiania. Odnajdą się na nim zarówno rodziny z małymi dziećmi, pary, single, a także osoby starsze. Na Witariadzie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Udział w festiwalu nie ma ograniczeń wiekowych, każdy jest na nim mile widziany.

Gdzie odbywa się Witariada 2022?

Wydarzenie odbędzie się w Gościńcu Wiecha, który położony jest w Kawęczynie. Dokładny adres festiwalu to ul. Gościnna 20, 05-555 Tarczyn. To miejsce, które jest niezwykle urokliwe i malownicze. Organizatorzy podzielili wydarzenie na różne strefy, na stronie https://www.witariada.com/informacje można zapoznać się ze szczegółową mapką.

Dla kogo jest festiwal Witariada 2022?

To przede wszystkim wydarzenie dla osób, które fascynują się zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia, które cenią swoje zdrowie i życie i chcą czerpać z niego jak najwięcej. Na wydarzeniu odnajdzie się każdy od singla poprzez całe rodziny i seniorów.

Moc atrakcji dla każdego – dużego i małego

Na festiwalu każdy dzień będzie wypełniony wieloma inspirującymi wykładami, warsztatami i koncertami. To czas, w którym będzie promowany ruch i różne formy aktywności fizycznej. To również miejsce, w którym będzie czas na rozwój duchowy i medytację. Na Witariadzie 2022 będzie można skorzystać z pomocy specjalistów od jogi, tańca czy medytacji. Przygotowane są zajęcia z rytuałów tybetańskich i ćwiczeń interwałowych. Wiele różnych stref sprawia, że to będzie intensywny czas dla uczestników, pełen doznań duchowych i fizycznych. Wykłady poprowadzą znane osobistości zajmujące się zdrowiem i odżywianiem roślinnym. Wieczory będzie można spędzić integrując się z innymi uczestnikami przy ognisku.

Smaczna witariańska kuchnia

Podczas Witariady będzie działać specjalna kuchnia, w której będą serwowane wyjątkowe wegańskie i witariańskie potrawy przygotowane na bazie świeżych owoców i warzyw.

Dlatego już dziś zarezerwuj czas między 14-17 lipca by cieszyć się uczestnictwem w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Witariada 2022!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne