Strona głównaOdżywianieWyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707

Wyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707

Wyciskarki do soków to znakomite rozwiązanie, dla każdego kto chce zadbać o to, żeby w diecie pojawiło się trochę witamin z warzyw i owoców. Niewątpliwie, soki które powstają domowymi sposobami za pomocą wyciskarki są smaczne i zdrowe, między innymi dlatego coraz więcej osób przekonuje się do takiego rozwiązania i poszukuje wyciskarki, na której można polegać. Jedną z propozycji przedstawiamy w tym artykule. Jest to wyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707.

Maksymalna ilość substancji odżywczych w postaci pysznego świeżego soku

Omega jest renomowanym producentem, którego wyciskarki od wielu lat cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Model Sana EUJ-707 opiera się na rozwiązaniu wolnoobrotowym z tak zwanym ślimakiem w środku. Wyciskarka osiąga prędkość 75 obrotów na minutę. Jest to stosunkowo niewiele, dzięki czemu zminimalizowana jest utrata cennych składników odżywczych. Jest to rozwiązanie, które pozostawia niewielki odpad i bardzo dobrze radzi sobie z wyciskaniem dużej ilości zdrowego i pysznego soku przy jednoczesnym zachowaniu istotnych witamin, minerałów oraz enzymów.

Kompaktowy rozmiar i różne wersje kolorystyczne

Wyciskarka jest dostępne w jedenastu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować kolor do stylu w jakim urządzona jest kuchnia. Urządzenie ma kompaktowy rozmiar (28cm x 18,5cm), dzięki czemu bez można je trzymać na wierzchu na blacie kuchennym nawet w przypadku niewielkich kuchni. Jednocześnie bez problemu mieści się niemal w każdej szafce kuchennej.

Wyciskarka ma spory otwór wsadowy. Takie rozwiązanie umożliwia zmielenie dużych kawałków owoców i warzyw. Urządzenie jest wyposażone w podwójne sito oraz wysokiej jakości wkład do mielenia. Jeden filtr pozwala uzyskać gęsty sok, z kolei drugi jest przeznaczony do użytku wtedy, gdy chcemy uzyskać gęstszy sok lub przecier.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne